REFERENCJE

 

Firma „Precision Engineering” była Podwykonawcą usługi dostawy i montażu platformy przyschodowej dla osób niepełnosprawnych – ERIGO-S w Wojskowym Ośrodku Medycyny Prewencyjnej przy ul. Grudzińskiego 4 w Gdyni.

Wartość zamówienia opiewała na kwotę 27.060,00 zł brutto.

Realizacja zadania przebiegła sprawnie i terminowo. Urządzenia są funkcjonalne i estetyczne.

Możemy polecić firmę „Precision Engineering” jako zaufanego i wiarygodnego Wykonawcę.

Janina Sienkiewicz, Antoni Kęsy

współwłaściciele, ARTMED Sp.j.

Przedsiębiorstwo Realizacji Budownictwa Kombud Sp. z o.o. w Radomiu potwierdza, że Firma PRECISION ENGINEERING, na Nasze zlecenie, dostarczyła i zamontowała platformę dla osób niepełnosprawnych ERIGO-C przy budynku Banku Rzemiosła w Radomiu ul. Waryńskiego 2.

Termin realizacji 2013 rok.

Zamówienie miało wartość 30.750 zł brutto.

Prace zostały wykonane terminowo i bez zastrzeżeń.

Maciej Kostrzewa

Prezes Zazrądu, Kombud Sp z o.o.

PLAWIA Sp. z o.o. potwierdza, że Firma PRECISION ENGINEERING, z siedzibą w Radomiu przy ul. Długiej 5/1 w grudniu 2014 roku wykonała roboty obejmujące wyprodukowanie oraz dostawę na miejsce montażu podnośnika dźwigowego dla osób niepełnosprawnych – model ERIGO – C.

Wartość brutto zamówionych robót wynosiła 14 760 zł.

Tym samym rekomendujemy PRECISION ENGINEERING jako firmę solidną, wiarygodną, w pełni przygotowaną do wykonania tego typu zlecenia.

Doświadczona kadra oraz potencjał techniczny i organizacyjny gwarantują wysoki poziom wykonania usług.

Powierzone prace zostały wykonane zgodnie ze sztuką budowlaną, w pełni profesjonalnie i w wyznaczonym harmonogramem terminie.

Nalepka Anna

PLAWIA Sp. z o.o.

 

Opierając się na dotychczasowej współpracy oraz wydaniu pozytywnej oceny jako dostawca kwalifikowanego dla zlecanych przez nad detali wykonywanych wg powierzonych rysunków technicznych, polecamy firmę jako solidnego dostawcę.

Oferty przygotowane są rzetelnie i szybko. Realizacja zleceń oraz dostawa komponentów zgodnie z ustalonymi zasadami współpracy.

Firma dostosowuje się do wymagań odbiorcy.

Aleksander Hudy

Kierownik Działu Zakupów, Automationstechnik Sp. z o.o.

 

Współpracujemy z firmą Precision Engineering Jacek Kowalski od wielu lat. W ciągu tego czasu firma wywiązała się bardzo dobrze z powierzonych zleceń. Wykonywała je terminowo i rzetelnie.

Prace wykonywane przez Precision Engineering wykonywane są zawsze zgodnie z zamówieniem i we właściwym terminie. Kooperujemy z wieloma firmami, ale Precision Engineering możemy polecić wszystkim. którzy szukają prężnej i rzetelnej firmy do poważnej współpracy.

Współpraca z Precision Engineering przebiega prawidłowo. Zamawiane przez nas detale produkowane są w wymaganej dokładności i dostarczane w terminach zgodnych z zamówieniem. Dogodne warunki płatności są dodatkowym atutem firmy.

Firma Precision Engineering prowadzona przez P. Jacka Kowalskiego wielokrotnie pomagała nam w rozwiązywaniu problemów związanych z awariami naszych maszyn. Części zamienne były dostarczane praktycznie na następny dzień od zamówienia, co minimalizowało nam straty wynikające z przestojów. Mamy nadzieję na długą współpracę z tą firmą.

Produkowane przez firmę Precision Engineering urządzenia cechuje bardzo staranne wykonanie i nieraz zastosowanie nietypowych rozwiązań. Widać, że ktoś tam myśli o swoich klientach. Szkoda, że tak trudno wcisnąć się z zamówieniem, ale czasem warto jest trochę poczekać na porządny wybór niż potem martwić się z jego działaniem.

Piomech Sp. z o.o.